Školení první pomoci pro firmy
a organizace

Teorie

Abychom si byli jisti, že se všichni orientujeme v základních aspektech poskytování první pomoci, je součástí kurzu i nezbytná teorie. A to včetně povinné zdravotnické dokumentace.

Praxe

Na praktický nácvik klademe největší důraz. Jak se říká: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Chceme vás první pomoci naučit, ne jenom vám o ní povídat.

Modelové situace

Vytvoříme pro vás takové situace, se kterými se můžete setkat právě na vašem pracovišti. U pekařů popáleniny, u elektrikářů úraz proudem atd.

Organizace

Vy u nás poptáte školení, domluvíme se na ceně a přijedeme až za vámi na pracoviště. S sebou přivezeme moderní výukové modely a dostatek zdravotnického materiálu. Samozřejmostí je certifikát pro každého účastníka.

Termíny

My termíny nevypisujeme. Snažíme se vám vždy maximálně vyjít vstříc. Napište nám, anebo nám zavolejte. A uvidíte, že společné datum vždy najdeme.

Cena

Neustále se snažíme, aby byly naše ceny pro vás přijatelné, a to se zachováním kvalitního školení. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Napište nám, anebo nám zavolejte a na ceně se jistě společně dohodneme.

Reference

Základní škola Trmice


Mateřská škola Kytička

Základní škola Předlice

JOTUN


GASTROTECHNO GROUP


Vojenské lázně Teplice

Dětský svět

ČEZ Teplárenská

Toyota Louwman

Máme zájem o školení první pomoci:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.