Školení první pomoci pro firmy
a organizace

Teorie

Abychom si byli jisti, že se všichni orientujeme v základních aspektech poskytování první pomoci, je součástí kurzu i nezbytná teorie. A to včetně povinné zdravotnické dokumentace.

Praxe

Na praktický nácvik klademe největší důraz. Jak se říká: "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Chceme vás první pomoci naučit, ne jenom vám o ní povídat.

Modelové situace

Vytvoříme pro vás takové situace, se kterými se můžete setkat právě na vašem pracovišti. U pekařů popáleniny, u elektrikářů úraz proudem atd.

Organizace

Vy u nás poptáte školení, domluvíme se na ceně a přijedeme až za vámi na pracoviště. S sebou přivezeme moderní výukové modely a dostatek zdravotnického materiálu. Samozřejmostí je certifikát pro každého účastníka.

Termíny

My termíny nevypisujeme. Snažíme se vám vždy maximálně vyjít vstříc. Napište nám, anebo nám zavolejte. A uvidíte, že společné datum vždy najdeme.

Cena

Neustále se snažíme, aby byly naše ceny pro vás přijatelné, a to se zachováním kvalitního školení. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Napište nám, anebo nám zavolejte a na ceně se jistě společně dohodneme.

Reference

Základní škola Trmice


Základní škola Předlice

Mateřská škola Kytička

Centrum pro rodinu OVEČKA

JOTUN


GASTROTECHNO GROUP


NORTHERN HIKES

ZDEMAR

Vojenské lázně Teplice

Dětský svět

ČEZ Teplárenská

Toyota Louwman

Máme zájem o školení první pomoci:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.