ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

akreditovaný kurz MŠMT

vhodný pro učitele (DVPP), ale i trenéry/lektory, zdravotníky na táborech, nebo i pro širokou veřejnost

Teorie

Abychom si byli jisti, že se všichni orientujeme v základních aspektech poskytování první pomoci, je součástí kurzu i nezbytná teorie. A to  i v podobě e-lerningu z pohodlí domova.

Praxe

Na praktický nácvik klademe největší důraz. Od nás neuslyšíte větu typu: "Představte si, že tady to krvácí." Každý účastník se přiblíží reálné situaci jak jen to bude možné.

Modelové situace

Tak, na ty jsme náležitě pyšní. Díky profesionálnímu maskování a skvělým figurantům budete mít pocit reálné situace.

Organizace

Máme k dispozici moderně vybavenou učebnu na ZŠ Trmice s kvalitním zázemím (kuchyňka, WC), venkovní areál atd. Snažíme se o individuální a neformální přístup. Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Důležití jste tu přece vy!

Termíny

  • 12.-14. a 19.-20. dubna 2024 (2víkendový kurz)
  • sledujte náš web, Facebook nebo Instagram

Cena

Neustále se snažíme, aby náš kurz byl kvalitní a přitom pro vás cenově dostupný. Jsme jedni z nejlevnějších v celém Ústeckém kraji. Náš 40hodinový kurz akreditovaný u MŠMT stojí 2.750,-/osoba.

Reference:

"Čekání na kurz se vyplatilo. Lektor Viktor dokáže vtáhnout do děje, má bezva přístup. Je nějaký navazující kurz??? :-) "

"Všechny dotazy a témata zodpovězeny. Bavilo mě to, realistická poranění. Lektoři vše srozumitelně vysvětlili, ukázali, dobrá nálada jim nechyběla."

"Praxe byla zajímavá, dobré ukázky, perfektní maskování."

"Velmi dobře zvolený kurz. Nelituji volby. Děláte to skvěle a s radostí. To se přenese na posluchače. DĚKUJI!"

"Super využití i venkovních prostor. Bylo skvělé, že jste zapojili i účastníky kurzu jako figuranty (bylo super vidět to i z druhé strany)."

"Vše bylo vysvětlováno a prakticky ukazováno na příkladech, člověk si pak vše lépe zapamatuje. Reálné zpracování situací -> chvíli si připadáte, že jste opravdu u nějakého úrazu nebo nehody."

Mám zájem o kurz ZZA:

Vyplňte všechny potřebné údaje
(pro případ, že mi nevyhovuje výše uvedený termín kurzu).