ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

akreditovaný kurz MŠMT

vhodný pro učitele (DVPP), ale i trenéry/lektory, nebo zdravotníky na táborech aj.

Teorie

Abychom si byli jisti, že se všichni orientujeme v základních aspektech poskytování první pomoci, je součástí kurzu i nezbytná teorie. A to včetně povinné zdravotnické dokumentace.

Praxe

Na praktický nácvik klademe největší důraz. Od nás neuslyšíte větu typu: "Představte si, že tady to krvácí." Každý účastník se přiblíží reálné situaci jak jen to bude možné.

Modelové situace

Tak, na ty jsme náležitě pyšní. Díky profesionálnímu maskování a skvělým figurantům budete mít pocit reálné situace.

Organizace

Máme k dispozici moderně vybavenou učebnu s kvalitním zázemím (kuchyňka, WC), venkovní areál atd. Snažíme se o individuální a neformální přístup. Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Důležití jste tu přece vy!

Termíny

Kurz obvykle pořádáme 2x do roka - jarní a podzimní. Aktuálně nemáme v plánu konkrétní termín, ale kurz jistě vypíšeme na podzim 2023. Sledujte náš web nebo Facebook.

Cena

Neustále se snažíme, aby náš kurz byl kvalitní a přitom pro vás cenově dostupný. Jsme jedni z nejlevnějších v celém Ústeckém kraji. Náš 40hodinový kurz akreditovaný u MŠMT stojí 2.000,-/osoba.

Reference:

"Čekání na kurz se vyplatilo. Lektor Viktor dokáže vtáhnout do děje, má bezva přístup. Je nějaký navazující kurz??? :-) "

"Všechny dotazy a témata zodpovězeny. Bavilo mě to, realistická poranění. Lektoři vše srozumitelně vysvětlili, ukázali, dobrá nálada jim nechyběla."

"Praxe byla zajímavá, dobré ukázky, perfektní maskování."

"Velmi dobře zvolený kurz. Nelituji volby. Děláte to skvěle a s radostí. To se přenese na posluchače. DĚKUJI!"

"Super využití i venkovních prostor. Bylo skvělé, že jste zapojili i účastníky kurzu jako figuranty (bylo super vidět to i z druhé strany)."

"Vše bylo vysvětlováno a prakticky ukazováno na příkladech, člověk si pak vše lépe zapamatuje. Reálné zpracování situací -> chvíli si připadáte, že jste opravdu u nějakého úrazu nebo nehody."

Mám zájem o kurz ZZA:

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.